Druhá a poslední šance (vyprší během 12 hodin)

Tvoje druhá a poslední šance...

Speciálně pro diváky včerejšího živého online tréninku nabízíme privátní britské akcie s 8% garantovanou dividendou a vstup na zkoušku do vzdělávacího klubu Edufin Academy za 1$ na 14 dní. Podívejte se na naše stránky, vyplňte formulář a získejte bonusy při objednávce naposledy do 12 hodin.

CHCI AKCII S 10% SLEVOU

Objednávka akcií British Asset
s 10% slevou

CHCI AKADEMII ZA 1$

BRITSKÁ TRADICE A PRÁVO s INOVATIVNÍ PLATFORMOU

Unikátní spojení investičních projektů podle britského práva s inovativní platformou sdílené ekonomiky s výnosem 8% až 10% a majitelskými právy!

VÍCE INFORMACÍ

ČERVEN 2019: hodnota majetku 231 990 000 korun

462 akcionářů sdílené ekonomiky British Asset

AVATAR ECO LODGE, eco rezervace

Historicky první projekt British Asset, Avatar Eco Lodge, soukromá rezervace na hranicích s národním parkem Corcovado. Hotel byl spuštěn do plného provozu v prosinci 2018 a má vynikající hodnocení na prodejních kanálech (92%), stejně tak již stihl získat řadu ekologických ocenění. Jedná se o projekt ekologické lodge (hotelu) na 32 hektarech primárního deštného pralesa, Avatar Eco Lodge má 14 luxusních ubytovacích jednotek, hlavní budovu s rozhlednou na prales a oceán, restauraci, bar, bazén s přelivovou hranou s výhledem na oceán, jacuzzi, lázně Pura Medicina a vlastní stezky v pralese.

Více jak 350 akcionářů si užívá první dividendy a majitelská práva v podobě pobytu na Avataru. Do Avatar Eco Lodge jsme investovali 1.5 milionů amerických dolarů a certifikovaný audit hovoří o hodnotě rezervace 6.2 milionu amerických dolarů, dokázali jsme zhodnotit investici o více jak 400%! Pro další detaily o Avatar Eco Lodge navštivte odkaz "realizované projekty" níže (včetně auditu) nebo jděte rovnou na stránky http://www.avatarecolodge.com.

LA PRECIOSA, plážový  boutique resort

Druhý projekt British Asset je právě ve výstavbě na překrásné, 10 kilometrů dlouhé tichomořské pláži v Kostarice, 20 minut jízdy autem od Avatar Eco Lodge. Termín otevření La Preciosa je koncem října 2019, projekt je plně zainvestován a akcie jsou vyprodány. Akcionáři jsou informováni o průběhu stavby v členské sekci.

La Preciosa (v překladu "krásná"), je téměř opuštěná tichomořská pláž, která splní vaše tropické sny... můžete se zde nazí koupat, trhat a pít kokosové ořechy a nad hlavou vám budou létat papoušci Ara Arakanga. Pláž je lemována kokosovými háji a následně pralesem s divokou zvěří (opice, lenochodi, mravenečníci). Celoročně teplá voda v oceánu 28 stupňů zaručuje příjemně strávený čas v našem boutique eco resortu La Preciosa. Na pláži kladou vejce mořské želvy, každý den pozorujete delfíny a v sezóně připlouvají se pářit velryby do zálivu Golfo Dulce. Budujeme luxusní plážový resort, podívejte se na stránky na odkaze.

MÁTE DOTAZ? CHCETE VÍCE INFORMACÍ O INVESTICÍCH? KONTAKTUJTE NÁS!

KONTAKT

Uvedené cenové podmínky jsou platné pouze pro diváky online živého tréninku "Pyramida úspěchu" a nabídku nelze využít po uplynutí časomíry uvedené na těchto stránkách.