Rezervační podmínky AVATAR ECO LODGE

1 Obecná ustanovení

1.1. Tyto rezervační a storno podmínky navazují na “Projektovou smlouvu” se kterou akcionář souhlasil při objednávce privátních britských akcií, zejména bod 5. Majitelská práva výše uvedené smlouvy a bod 6. Rezervace ubytování.

1.2.  Správu rezervačního systému, včetně správy plateb za ubytování provádí recepce Avatar Eco Lodge na kterou jde i rezervační formulář, kontaktní email recepce je info@avatarecolodge.com, kontaktní osobou je Erik.

1.3. Akcionář si rezervuje termíny vždy od soboty do soboty na jeden týden a jednu akcii, kterou vlastní a vyplní "rezervační formulář". Do formuláře napíše též náhradní termíny, pokud vybrané termíny již nebudou k dispozici. Do formuláře vyplní své údaje a odešle na recepci Avatar Eco lodge.

1.4. Nejpozději do 24 hodin bude Akcionář kontaktován pracovníkem recepce s potvrzením rezervace, kdy budou akcionáři poslány platební údaje pro zaplacení rezervace. Recepci je také možné kdykoliv kontaktovat na email info@avatarecolodge.com

2. Platba za rezervaci

2.1.Podle bodu 5.3. Projektové smlouvy je každý host v režimu majitelských práv akcionářů povinen zakoupit k ubytování servisní balíček typu “all inclusive”. Cena tohoto balíčku je dle Projektové smlouvy 340 amerických dolarů za dospělou osobu,  260 americjých dolarů za mladistvé od 12 do 16 let věku a 180 amerických dolarů  za děti do 12 let  za týden pobytu od soboty do soboty. Dětem se doporučuje pobyt na Avatar Eco lodge od 7 let věku. Obsah servisního balíčku je specifikován v Projektové smlouvě bodu 5.3. a upřesněn v bodu 5 těchto rezervačních a storno podmínek.

2.2. Rezervaci zaručí akcionář v den potvrzení rezervace z recepce  platební kartou. V den rezervace si Avatar Eco Lodge stáhne prostředky za rezervaci z platební karty a rezervace je potvrzená teprve po zaplacení částky za servisní balíčky. Po úspěšném zaplacení rezervace, obdrží akcionář platné potvrzení o rezervaci.

2.3. Minimální počet osob pro provedení rezervace jsou dvě osoby v Luxury Safari stanech: Motýl, Lenochod, Tukan, Žába, Opice, Tapír, Želva, Had a Orel a čtyři osoby v Royal Safari Stanech: Puma, Jaguár a Grand King Villa Allegria, Tranquility   Děti se počítají jako osoby pouze v případě, že skutečně přijedou. Není možné doplnit minimální počet osob virtuálními dětmi pro získání slevy. Příklad: Villa má minimální obsazenost čtyři osoby. Pokud skutečně přijede rodina se dvěma dětmi, je to v pořádku. Pokud si ale vilu pronajme dospělá dvojice a nahlásí fiktivní děti, které nepřijedou, doplácí se rozdíl v ceně na místě za dva dospělé. Stejně tak platí v případě, že akcionář přijede sám a nahlásí fiktivní dítě do 12 let, v takovém případě doplatí na recepci rozdíl za cenu dospělé osoby.

2.4. Nejpozději tři týdny před příjezdem, akcionář sdělí recepci přesný počet a jména hostů a znovu potvrdí svoji rezervaci emailem na info@avatarecolodge.com. Maximální počet hostů jsou 4 hosté v Luxury Safari Stanech (na přistýlkách) a Royal Safari Stanech a maximálně 8 osob v Grand King Villách. Tři týdny před příjezdem akcionář doplatí případný navýšený počet hostů, nejpozději však v den příjezdu na fyzické recepci Avatar Eco Lodge.

2.5. Příjezdový den je vždy sobota od 14:00 k nastěhování "check in", služby čerpá obědem, odjezdový den je sobota s vystěhováním "check out" do 11:00 a služby končí snídaní. Příjezd i odjezd je možný v kterýkoliv jiný den v daném týdnu, akcionář však nemá právo žádat snížení ceny za kratší pobyt. Pokud potřebuje akcionář pobyt prodloužit nad rámec objednaného týdne třeba o jednu, dvě noci, je to možné při nahlášení na recepci, pokud bude volná kapacita. Akcionář zaplatí za tyto extra noci cenu o 40% nižší než je pultová cena recepce pro daný termín.

3. Storno podmínky 

3.1. Zaplacená cena za rezervaci je nevratná. V rezervaci se až po příjezdový den dají libovolně měnit jména hostů, ale nikoliv již zaplacené počty servisních balíčků za jednotlivé osoby. Máteli například zaplaceno za 4 osoby a přijedou 3 osoby, balíček za 4 osobu je nevratný.

3.2. Nahlásíte-li emailem na recepci nejpozději 14 dní před příjezdem že nepřijedete, je možné jednou přesunout zaplacený pobyt na jiný termín po konzultaci s recepcí. Zrušení rezervace méně než 14 dní před příjezdem je zpoplatněno 100% storno poplatkem.

4 Prodej majitelských práv třetím stranám

4.1. Dle bodu 5.5. Projektové smlouvy má akcionář rovněž možnost prodat svá majitelská práva a tím zvýšit svůj profit. Akcionář může prodat rezervovanou ubytovací kapacitu sám na vlastní účet v takovém případě musí Akcionář mít řádně rezervovanou kapacitu ubytování dle bodu 2.2. těchto Rezervačních podmínek.

4.2. Akcionář prodávající ubytovací kapacitu na vlastní účet, ručí recepci zaplacenými servisními balíčky. Svoji kapacitu může prodávat i po jednotlivých nocích, cena servisního balíčku na 1 den a osobu činí 50 dolarů, které musí akcionář vždy připočítat k požadované ceně po třetí straně za ubytování jako povinný náklad. Veškerý profit z prodeje ubytování jde na účet Akcionáře jako jeho vlastní aktivita. Akcionář je povinen nahlásit na recepci jména očekávaných hostů, kteří budou čerpat majitelská práva.

5 Obsah servisního balíčku "all inclusive"

5.1. Jídlo v rozsahu: snídaně od 6:30 do 9:00 v Jaguar Rancho formou bufetu s bohatým výběrem tradiční kostarické kuchyně gallo pinto, míchaných vajíček, omelet, pečiva, zeleniny, ovoce, cereálií a dalšího sezonního snídaňového buffetu. Oběd od 12:30 do 14:00 formou buffetu polévky, salátového baru a hlavního jídla, ovoce a večeře od 18:30 do 21:00 formou bohatého buffetu s výběrem zeleninových jídel, rybích pokrmů, polévky, salátového baru, ovoce a desertu. Během dne poté k dispozici lehký snack v podobě sezonního ovoce, sladkého i slaného pečiva, snacku apod.

5.2. Nápoje po celý den v rozsahu: pitná chlazená voda, přírodní ovocné šťávy, bio limonáda s ovocem, případně domácí ice tea, čaj a káva s mlékem. Všechny nápoje jsou self service bez obsluhy.

5.2. Služby v rozsahu: denní úklid pokojů, 2x týdně výměna povlečení, 3x týdně výměna ručníků, bio kosmetika v koupelnách, doprava v den příjezdu a odjezdu z letiště do lodge a zpět, denní kyvadlová doprava z lodge na blízkou pláž "Juanito Mora" s odjezdy v 9:00, 13:00 a 17:00, vstup na stezky na Avatar Eco lodge bez průvodce, uživání hotelového bazénu a společné vířivky, využívání wifi zdarma v Jaguar ranchu.

5.3. Servisní balíček neobsahuje alkoholické nápoje, míchané drinky, speciální nealkoholické nápoje (smoothie, energy drinky), soft drinks (Coca Cola sortiment), kávové a čajové speciality (Ice coffe, machiato, chai latte), všechny tyto nápoje jsou za příplatek.

5.4. Servisní balíček neobsahuje stravování z menu "ala carte" tedy exklusivní výběr degustačních menu našich šéfkuchařů, které lze objednat za příplatek s obsluhou.

5.5. Servisní balíček neobsahuje dopravu kromě specifikované dopravy (z letiště a zpět v den příjezdu, odjezdu a kyvadlové dopravy na pláž Juanito Mora), hotelová recepce zajišťuje dopravu za poplatek či pronájem auta. Za příplatek jsou také veškeré výlety, aktivity, masáže, praní prádla a další služby hotelu.

6 Závěrečná ustanovení 

6.1. Záležitosti a body smlouvy, které nejsou výslovně vyspecifikovány v těchto Rezervačních podmínkách, zůstávají v platnosti v Projektové Smlouvě a Obchodních podmínkách se kterými Akcionář souhlasil při rezervaci privátních britských akcií.

6.2. Odesláním rezervačního formuláře na  recepci souhlasíte jako akcionář s těmito rezervačními podmínkami a jsou pro všechny strany (akcionáře, recepci, hotel) závazné.

PROJEKTOVÁ SMLOUVA