REALIZOVANÉ INVESTIČNÍ PROJEKTY

fotografie a videa z projektů naleznete v sekci galerie

AVATAR ECO LODGE, private reserve

Historicky první projekt British Asset, Avatar Eco Lodge, soukromá rezervace na hranicích s národním parkem Corcovado. Hotel byl spuštěn do plného provozu v prosinci 2018 a má vynikající hodnocení na prodejních kanálech (92%), stejně tak již stihl získat řadu ekologických ocenění. Jedná se o projekt ekologické lodge (hotelu) na 32 hektarech primárního deštného pralesa, Avatar Eco Lodge má 14 luxusních ubytovacích jednotek, hlavní budovu s rozhlednou na prales a oceán, restauraci, bar, bazén s přelivovou hranou s výhledem na oceán, jacuzzi, lázně Pura Medicina a vlastní stezky v pralese.

Do Avatar Eco Lodge jsme investovali 1.5 milionů amerických dolarů a certifikovaný audit hovoří o hodnotě rezervace 6.2 milionu amerických dolarů, dokázali jsme zhodnotit investici o více jak 400%! Pro fotografie a videa z Avatar Eco Lodge, navštivte galerii.

KAURI FAMILY LODGE

Tuto investiční příležitost jsme pořídili v roce 2019 výhodnou koupí již existujícího boutique hotelu Lapa Rojas směrem k rangerské stanici Los Patos národního parku Corcovado, Kostarika. Investovali jsme do rekonstrukce hotelu, pořídili bazén, vířivku a přistavěli jsme dva apartmány. Kauri Family Lodge je vhodný pro skupiny či jako luxusní tropický dům pro velké rodiny. V současné době (jaro 2020) připravujeme hotel na plné účtování v kryptoměnách, kdy hosté budou moci platit výhradně kryptoměnou v čele s Kauri.

Kauri Family Lodge má osm pokojů s veškerým vybavením, jídelnu s barem, vířivku, bazén, společenskou terasu a prostornou zahradu se starými mangovníky.

LA PRECIOSA, plážový  boutique resort

Druhý projekt British Asset se nachází na  10 kilometrů dlouhé tichomořské pláži v Kostarice, 20 minut jízdy autem od Avatar Eco Lodge.  La Preciosa (v překladu "krásná"), je téměř opuštěná tichomořská pláž, která splní vaše tropické sny... můžete se zde nazí koupat, trhat a pít kokosové ořechy a nad hlavou vám budou létat papoušci Ara Arakanga. Pláž je lemována kokosovými háji a následně pralesem s divokou zvěří (opice, lenochodi, mravenečníci). Celoročně teplá voda v oceánu 28 stupňů zaručuje příjemně strávený čas v našem boutique eco resortu La Preciosa. Na pláži kladou vejce mořské želvy, každý den pozorujete delfíny a v sezóně připlouvají se pářit velryby do zálivu Golfo Dulce.

Luxusní boutique resort La Preciosa je přímo na pláži s pozemkem dvou hektarů, resort tvoří hlavní dvoupatrová budova s restaurací, dvěma bary, konferenční místností, lázněmi Coco Spa a bazénem. Ubytování tvoří tři dvoupatrové luxusní grand villy a pět samostatných jednopatrových apartmánů

SNOW BIRD privátní vily

Snowbird znamená "sněžný pták" a označujeme tak náš koncept soukromě vlastněných vil našimi investory, které provozujeme jako součást rezervace Avatar Eco lodge (v areálu Avataru "za branou"). Sněžný pták symbolizuje chování našich investorů, kteří utíkají do Kostariky před evropskou zimou, užít si léta v tropech ve vlastní, luxusní rezidenční vile. V měsících, kdy investoři vilu neobývají pronajímáme vily hostům Avataru a dělíme se s investory o zisk z pronájmu. 

Celkem je na Avatar Eco Lodge deset snowbird vill z toho čtyři kategorie superior s exkluzivním výhledem na oceán. Každá vila má rozlohu 125 metrů čtverečních a skládá se z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, koupelnou, spodní terasou, vířivou vanou jacuzzi, ve druhém patře jsou poté dvě ložnice a horní terasa (v kategorii superior také horní koupelny). Součástí Snowbird vil je tropická zahrada o rozloze 300-600 metrů čtverečních s parkovacím místem.