AKTUÁLNÍ INVESTIČNÍ PROJEKTY

PURA MEDICA, privátní klinika

Představujeme Vám unikátní investiční příležitost do projektu soukromé kliniky na léčení pacientů s onkologickými onemocněními v Kostarice. Tento je projekt je spojením British Asset a panem doktorem Carlosem Canenciem a jeho Biomedical Group, medicínskou skupinou provozující 14 klinik, která má vlastní farmaceutické laboratoře a klinicky ověřené případy vyléčení z rakoviny v 80% případů.

Projekt je aktuálně otevřen pro investice formou privátních britských akcií v nominální hodnotě 3000 britských liber s fixní dividendou 8% ročně, od 1 milionu korun (50tisíc euro) poté 12% fixní roční dividenda. Klinika otevírá 21.11.2019, nyní probíhají rekonstrukce objektu kliniky. Pokračujte na stránky pro více informací a objednávky akcií:

PURA MEDICA
CHCI AKCIE PROJEKTŮ BRITISH ASSET!

Formulář pro objednávku akcií

arrow

LA PRECIOSA, plážový  boutique resort

Druhý projekt British Asset je právě ve výstavbě na překrásné, 10 kilometrů dlouhé tichomořské pláži v Kostarice, 20 minut jízdy autem od Avatar Eco Lodge. Termín otevření La Preciosa je koncem listopadu 2019, zbývají poslední akcie! Akcionáři jsou informováni o průběhu stavby v členské sekci.

La Preciosa (v překladu "krásná"), je téměř opuštěná tichomořská pláž, která splní vaše tropické sny... můžete se zde nazí koupat, trhat a pít kokosové ořechy a nad hlavou vám budou létat papoušci Ara Arakanga. Pláž je lemována kokosovými háji a následně pralesem s divokou zvěří (opice, lenochodi, mravenečníci). Celoročně teplá voda v oceánu 28 stupňů zaručuje příjemně strávený čas v našem boutique eco resortu La Preciosa. Na pláži kladou vejce mořské želvy, každý den pozorujete delfíny a v sezóně připlouvají se pářit velryby do zálivu Golfo Dulce. Budujeme luxusní plážový resort, podívejte se na stránky na odkaze.

LA PRECIOSA

REALIZOVANÉ INVESTIČNÍ PROJEKTY

AVATAR ECO LODGE, eco rezervace

Historicky první projekt British Asset, Avatar Eco Lodge, soukromá rezervace na hranicích s národním parkem Corcovado. Hotel byl spuštěn do plného provozu v prosinci 2018 a má vynikající hodnocení na prodejních kanálech (92%), stejně tak již stihl získat řadu ekologických ocenění. Jedná se o projekt ekologické lodge (hotelu) na 32 hektarech primárního deštného pralesa, Avatar Eco Lodge má 14 luxusních ubytovacích jednotek, hlavní budovu s rozhlednou na prales a oceán, restauraci, bar, bazén s přelivovou hranou s výhledem na oceán, jacuzzi, lázně Pura Medicina a vlastní stezky v pralese.

Více jak 350 akcionářů si užívá první dividendy a majitelská práva v podobě pobytu na Avataru. Do Avatar Eco Lodge jsme investovali 1.5 milionů amerických dolarů a certifikovaný audit hovoří o hodnotě rezervace 6.2 milionu amerických dolarů, dokázali jsme zhodnotit investici o více jak 400%! Pro další detaily o Avatar Eco Lodge navštivte odkaz "realizované projekty" níže (včetně auditu) nebo jděte rovnou na stránky http://www.avatarecolodge.com

SNOWBIRD VILLA, vlastní hotel

Snowbird znamená sněžný pták, představujeme Vám náš unikátní model investorské spolupráce, kdy nabízíme tropické vily našim investorům. Vily pro Vás stavíme v areálech našich hotelů, každá vila má rozlohu 125 metrů čtverečních s vlastní tropickou zahradou a vířivou vanou jacuzzi. Každý investor může ve vile strávit 3 měsíce přes zimu (nebo i déle podle vlastních možností) a zbytek roku vilu pronajímáme skrze naše rezervační kanály. O zisk z pronájmů se poté dělíme. 

Tím, že vily jsou v našich areálech, nemusíte se starat o pronájmy, údržbu vil, úklid a máte k dispozici vybavení v hotelích jako jsou bazény, vířivky nebo služby hotelové recepce. Vlastníte tropickou vilu, kde přečkáte evropskou zimu a ještě vám královsky vydělává! Vilu je možné financovat i na splátky, pokračujte na stránky o projektu Snowbird vil:

SNOWBIRD VILLY
arrow
CHCI AKCIE PROJEKTŮ BRITISH ASSET!

Formulář pro objednávku akcií

MÁTE DOTAZ? CHCETE VÍCE INFORMACÍ O INVESTICÍCH? KONTAKTUJTE NÁS!

KONTAKT

BRITSKÁ TRADICE A PRÁVO s INOVATIVNÍ PLATFORMOU

Unikátní spojení investičních projektů podle britského práva s inovativní platformou sdílené ekonomiky s výnosem 8% až 10% a majitelskými právy!