AKTUÁLNÍ INVESTIČNÍ PROJEKTY

PURA MEDICA, privátní klinika

Představujeme Vám unikátní investiční příležitost do projektu soukromé kliniky na léčení pacientů s onkologickými onemocněními v Kostarice. Tento je projekt je spojením British Asset a panem doktorem Carlosem Canenciem a jeho Biomedical Group, medicínskou skupinou provozující 14 klinik, která má vlastní farmaceutické laboratoře a klinicky ověřené případy vyléčení z rakoviny v 80% případů.

Projekt je aktuálně otevřen pro investice formou privátních britských akcií v nominální hodnotě 3000 britských liber s fixní dividendou 8% ročně, od 1 milionu korun (50tisíc euro) poté 12% fixní roční dividenda. Klinika otevírá 21.9.2019, nyní probíhají rekonstrukce objektu kliniky. Pokračujte na stránky pro více informací a objednávky akcií:

PURA MEDICA

SNOWBIRD VILLA, vlastní hotel

Snowbird znamená sněžný pták, představujeme Vám náš unikátní model investorské spolupráce, kdy nabízíme tropické vily našim investorům. Vily pro Vás stavíme v areálech našich hotelů, každá vila má rozlohu 125 metrů čtverečních s vlastní tropickou zahradou a vířivou vanou jacuzzi. Každý investor může ve vile strávit 3 měsíce přes zimu (nebo i déle podle vlastních možností) a zbytek roku vilu pronajímáme skrze naše rezervační kanály. O zisk z pronájmů se poté dělíme. 

Tím, že vily jsou v našich areálech, nemusíte se starat o pronájmy, údržbu vil, úklid a máte k dispozici vybavení v hotelích jako jsou bazény, vířivky nebo služby hotelové recepce. Vlastníte tropickou vilu, kde přečkáte evropskou zimu a ještě vám královsky vydělává! Vilu je možné financovat i na splátky, pokračujte na stránky o projektu Snowbird vil:

SNOWBIRD VILLY

REALIZOVANÉ INVESTIČNÍ PROJEKTY

AVATAR ECO LODGE, eco rezervace

Historicky první projekt British Asset, Avatar Eco Lodge, soukromá rezervace na hranicích s národním parkem Corcovado. Hotel byl spuštěn do plného provozu v prosinci 2018 a má vynikající hodnocení na prodejních kanálech (92%), stejně tak již stihl získat řadu ekologických ocenění. Jedná se o projekt ekologické lodge (hotelu) na 32 hektarech primárního deštného pralesa, Avatar Eco Lodge má 14 luxusních ubytovacích jednotek, hlavní budovu s rozhlednou na prales a oceán, restauraci, bar, bazén s přelivovou hranou s výhledem na oceán, jacuzzi, lázně Pura Medicina a vlastní stezky v pralese.

Více jak 350 akcionářů si užívá první dividendy a majitelská práva v podobě pobytu na Avataru. Do Avatar Eco Lodge jsme investovali 1.5 milionů amerických dolarů a certifikovaný audit hovoří o hodnotě rezervace 6.2 milionu amerických dolarů, dokázali jsme zhodnotit investici o více jak 400%! Pro další detaily o Avatar Eco Lodge navštivte odkaz "realizované projekty" níže (včetně auditu) nebo jděte rovnou na stránky http://www.avatarecolodge.com

REALIZOVANÉ PROJEKTY

LA PRECIOSA, plážový  boutique resort

Druhý projekt British Asset je právě ve výstavbě na překrásné, 10 kilometrů dlouhé tichomořské pláži v Kostarice, 20 minut jízdy autem od Avatar Eco Lodge. Termín otevření La Preciosa je koncem října 2019, projekt je plně zainvestován a akcie jsou vyprodány. Akcionáři jsou informováni o průběhu stavby v členské sekci.

La Preciosa (v překladu "krásná"), je téměř opuštěná tichomořská pláž, která splní vaše tropické sny... můžete se zde nazí koupat, trhat a pít kokosové ořechy a nad hlavou vám budou létat papoušci Ara Arakanga. Pláž je lemována kokosovými háji a následně pralesem s divokou zvěří (opice, lenochodi, mravenečníci). Celoročně teplá voda v oceánu 28 stupňů zaručuje příjemně strávený čas v našem boutique eco resortu La Preciosa. Na pláži kladou vejce mořské želvy, každý den pozorujete delfíny a v sezóně připlouvají se pářit velryby do zálivu Golfo Dulce. Budujeme luxusní plážový resort, podívejte se na stránky na odkaze.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

MÁTE DOTAZ? CHCETE VÍCE INFORMACÍ O INVESTICÍCH? KONTAKTUJTE NÁS!

KONTAKT

BRITSKÁ TRADICE A PRÁVO s INOVATIVNÍ PLATFORMOU

Unikátní spojení investičních projektů podle britského práva s inovativní platformou sdílené ekonomiky s výnosem 8% až 10% a majitelskými právy!